C.V.A. Rancios

  • -

C.V.A. Rancios

Una nova experiència per a nous jugadors veterans, exjugadors i jugadors per primera vegada, que volen fer esport d’equip, passar una bona estona i per què no , aprendre a jugar al voleibol.

El seu objectiu és passar-s’ho molt bé practicant esport amb un ambient únic i divers.

Es l’única categoria que és mixt i això dóna una perspectiva molt diferent envers les altres.

Calendari Lliga Eduvòlei 2a Fase

Resultats 1a Fase

Coach Leo

Nacionalitat
Argentina
Equip Actual
C.V.A. Rancios
Data de Naixement
2 Octubre 2018

Veterans Pansios. 2a Fase

PosEquipPtsGPPFPC
1C.V.A. Pansios1861206
2C.V.P. Dimecres1661198
3C.V. Premià veterans15521711
4C.V.P. Canelluns11431415
5DSV C.V. Sant Cugat Masters8251316
6C.V.A. Rancios6251118
7C.V. Eduvòlei Ametlla5251019
8Arenal516917
Share