C.V.A. Pansios

  • -

C.V.A. Pansios

Una nova experiència per a nous jugadors veterans, exjugadors i jugadors per primera vegada, que volen fer esport d’equip, passar una bona estona i per què no , aprendre a jugar al voleibol.

El seu objectiu és passar-s’ho molt bé practicant esport amb un ambient únic i divers.

Es l’única categoria que és mixt i això dóna una perspectiva molt diferent envers les altres.

Calendari Lliga Eduvolei 2a Fase

Resultats 1a Fase

Coach Andrea Genova

Nacionalitat
Itàlia
Equip Actual
C.V.A. Cadet Masculí, C.V.A. Pansios
Data de Naixement
2 Octubre 2018

Veterans Pansios

#JugadorEquip
2Manel Xiva i RivasC.V.A. Pansios
4Joaquim Badia RodríguezC.V.A. Pansios
5Laura Peña ParraC.V.A. Pansios
6Albert Ferran RieraC.V.A. Pansios
7Miquel Màrtir CaixasC.V.A. Pansios
8Mercè Rodríguez MorenoC.V.A. Pansios
11Joan Ramon Dalmau SantosC.V.A. Pansios
13Rafel Fabré PrunaC.V.A. Pansios
14Tamara Alfaro SánchezC.V.A. Pansios
15Miquel Vayà VilaplanaC.V.A. Pansios
16Katy Martín ZamoraC.V.A. Pansios
17Vanesa Díaz GonzálezC.V.A. Pansios
18Rut Gómez FerranC.V.A. Pansios

Veterans Pansios. 2a Fase

PosEquipPtsGPPFPC
1C.V.A. Pansios1861206
2C.V.P. Dimecres1661198
3C.V. Premià veterans15521711
4C.V.P. Canelluns11431415
5DSV C.V. Sant Cugat Masters8251316
6C.V.A. Rancios6251118
7C.V. Eduvòlei Ametlla5251019
8Arenal516917
Share