C.V.A. Cansios

  • -

C.V.A. Cansios

Una nova experiència per a nous jugadors veterans, exjugadors i jugadors per primera vegada, que volen fer esport d’equip, passar una bona estona i per què no , aprendre a jugar al voleibol.

El seu objectiu és passar-s’ho molt bé practicant esport amb un ambient únic i divers.

Es l’única categoria que és mixt i això dóna una perspectiva molt diferent envers les altres.

Calendari Lliga Eduvòlei 2a Fase

Resultats 1a Fase

Coach Joaquim Badia

Equip Actual
C.V.A. Cansios
Data de Naixement
16 Agost 1967

Veterans Cansios. 2a Fase

PosEquipPtsGPPFPC
1Acadèmia B2490278
2C.V.A. Cansios2281257
3C.V. L’Ametlla20632413
4C..V.P. Destrankis17542015
5Senglars16632212
6C.V. Cerdanyola16452114
7C.V. Barberà11451417
8Voleiwitches627621
9A.E.C. Vallbona Veterans318524
10C.V. Vall d’Hebron009027
Share