Club Voleibol Arenys

C.V.A. Infantil Femení Verd

Home  >>  C.V.A. Infantil Femení Verd

Coach Àlex Ferran

Equip Actual
C.V.A. Infantil Femení Verd, C.V.A. Sènior Femení A
Data de Naixement
6 Març 1996

2a. Divisió Infantil Femení Verd. 2a Fase

PosEquipPtsGPPFPC
1C.V. AVAP Girona Blau301221240993
2C.V.A. Infantil Femení Verd2811311931040
3C.V. Viladecans289511891073
4C.V. Vall d’Hebron271131150900
5C.E. Escola Sant Gervasi Blau197711681080
6A.E.E. Institut Montserrat162118701023
7A.E.C. Vallbona Granollers10310743980
8A.E.E. Jaume Callís30146361100

Resultats

2a. Divisió Infantil Femení Verd. 2a Fase

2a. Divisió Infantil Femení Verd. 2a Fase

2a. Divisió Infantil Femení Verd. 2a Fase

2a. Divisió Infantil Femení Verd. 2a Fase

2a. Divisió Infantil Femení Verd. 2a Fase

2a. Divisió Infantil Femení Verd. 2a Fase

2a. Divisió Infantil Femení Verd. 2a Fase

2a. Divisió Infantil Femení Verd. 2a Fase

2a. Divisió Infantil Femení Verd. 2a Fase

2a. Divisió Infantil Femení Verd. 2a Fase

2a. Divisió Infantil Femení Verd. 2a Fase

2a. Divisió Infantil Femení Verd. 2a Fase

2a. Divisió Infantil Femení Verd. 2a Fase

2a. Divisió Infantil Femení Verd. 2a Fase

Share