Club Voleibol Arenys

C.V.A. Infantil Femení Blanc

Home  >>  C.V.A. Infantil Femení Blanc

Coach Carla Valeria Visciglia

Nacionalitat
Argentina
Equip Actual
C.V.A. Cadet Femení A, C.V.A. Infantil Femení Blanc, C.V.A. Juvenil Femení A
Data de Naixement
9 Octubre 1972

2a. Divisió Infantil Femení Blanc. 2a Fase

PosEquipPtsGPPFPC
1A.E.C. Vallbona Granollers291111045850
2C.V.A. Infantil Femení Blanc28931033885
3C.V.P. Montgat2475972888
4U.E. La Salle Girona2383922781
5C.V. Barça13398471025
5C.V. Cabrils1338716916
7F.S. Castellar60128041047

Resultats

2a. Divisió Infantil Femení Blanc. 2a Fase

2a. Divisió Infantil Femení Blanc. 2a Fase

2a. Divisió Infantil Femení Blanc. 2a Fase

2a. Divisió Infantil Femení Blanc. 1a Fase

2a. Divisió Infantil Femení Blanc. 1a Fase

2a. Divisió Infantil Femení Blanc. 2a Fase

2a. Divisió Infantil Femení Blanc. 2a Fase

2a. Divisió Infantil Femení Blanc. 2a Fase

2a. Divisió Infantil Femení Blanc. 2a Fase

2a. Divisió Infantil Femení Blanc. 1a Fase

2a. Divisió Infantil Femení Blanc. 1a Fase

2a. Divisió Infantil Femení Blanc. 2a Fase

Share