C.V.A. Cadet Femení Blanc

Coach Ernesto Ossola

Lliga Preferent Cadet Femení Blanc. Grup A. 1a Fase

PosEquipPtsGPPFPC
1C.V. Barça36120939486
2S.D. Espanyol2366975906
3Voleibol Sant Fruitós2157986988
4C.V. Cerdanyola1957937889
5A.E.E. Jaume Callís1757934933
6C.V.A. Cadet Femení Blanc1039846955
7C.V. La Palma0012450900

Lliga Preferent Cadet Femení Blanc. Grup Classificació. 2a Fase

PosEquipPtsGPPFPC
1C.V. Andorra1341448360
2C.V.A. Cadet Femení Blanc1140334238
3C.V. La Palma832419432
3Cèvol Torredembarra833469499
5F.S. Castellar514415429
6C.V. Begues313306314
6C.V.A. Cadet Femení Negre314289408
Share