Club Voleibol Arenys

C.V.A. Cadet Femení A

Home  >>  C.V.A. Cadet Femení A

Coach Carla Valeria Visciglia

Nacionalitat
Argentina
Equip Actual
C.V.A. Cadet Femení A, C.V.A. Infantil Femení Blanc, C.V.A. Juvenil Femení A
Data de Naixement
9 Octubre 1972

2a. Divisió Cadet Femení. 2a Fase

PosEquipPtsGPPFPC
1A.E.E. Escola Pia Granollers421401096722
2C.V. Viladecans279511411006
3C.V.A. Cadet Femení A259411191186
4A.E.E. Institut Montserrat247712241210
5Voleibol Sant Fruitós145911771256
6Voleibol Sant Just1341011541219
7SAFA Gavà1141010701238
8C.E. Claver93108141058
Share