C.V.A. Cadet Femení Negre

Coach Laura Buján

Lliga Preferent Cadet Femení Negre. Grup B. 1a Fase

PosEquipPtsGPPFPC
1C.V. Sant Pere Pescador36120900368
2A.E.E. Institut Montserrat2793897641
2Vòlei Vilassar D2793871659
4C.V. Alella1866781805
5C.V. Santpedor10210720948
6F.S. Castellar6111659988
7C.V.A. Cadet Femení Negre2012540959

Lliga Preferent Cadet Femení Negre. Grup Classificació. 2a Fase

PosEquipPtsGPPFPC
1C.V. Andorra1341448448
2C.V.A. Cadet Femení Blanc1140334334
3C.V. La Palma832419419
3Cèvol Torredembarra833469469
5F.S. Castellar514415415
6C.V. Begues313306306
6C.V.A. Cadet Femení Negre3142890
Share